FAQ

Platí u vás stále akce 3+1 zdarma?

Akce 3 + 1 zdarma platí na všechny pánské a dámské parfémy a na atomizéry. Pokud objednáte jakékoliv 4 parfémy nebo atomizéry (případně jejich kombinace) z našeho e-shopu, automaticky se vám odečte cena nejlevnějšího produktu a zaplatíte jen za tři produkty. Tato akce není nijak omezena ani limitována počtem nakoupených produktů. Pokud si např. objednáte 8 parfémů, 2 nejlevnější máte zdarma, pokud 32 parfémů, 8 jich dostanete zdarma, atd.

Akce se NEVZTAHUJE na vzorky parfémů, vonné oleje a zboží v kategorii "SIMPLE kosmetika"!

 

Kolik stojí poštovné?

Dopravce Česká Pošta.

U objednávek v celkové výši nad 800,- Kč a platbě předem je poštovné ZDARMA.

U objednávek v celkové výši nad 800,- Kč a platbě dobírkou je poštovné 50,- Kč.

U objednávek v celkové výši do 799,- Kč a platbě předem je poštovné 70,- Kč.

U objednávek v celkové výši do 799,- Kč a platbě dobírkou je poštovné 120,- Kč.

 

Vyzvednutí na výdejním místě Balíkovny (CZ).

U objednávek v celkové výši nad 800,- Kč a platbě předem je poštovné ZDARMA.

U objednávek v celkové výši nad 800,- Kč a platbě dobírkou je poštovné 25,- Kč.

U objednávek v celkové výši do 799,- Kč a platbě předem je poštovné 70,- Kč.

U objednávek v celkové výši do 799,- Kč a platbě dobírkou je poštovné 95,- Kč.

 

Vyzvednutí na výdejním místě Zásilkovna.CZ i SK.

U objednávek v celkové výši nad 800,- Kč a platbě předem je poštovné ZDARMA.

U objednávek v celkové výši nad 800,- Kč a platbě dobírkou je poštovné 40,- Kč.

U objednávek v celkové výši do 799,- Kč a platbě předem je poštovné 70,- Kč.

U objednávek v celkové výši do 799,- Kč a platbě dobírkou je poštovné 110,- Kč.

 

Dopravce GLS.

U objednávek v celkové výši nad 1.500,- Kč a platbě předem je poštovné ZDARMA.

U objednávek v celkové výši nad 1.500,- Kč a platbě dobírkou je poštovné 90,- Kč.

U objednávek v celkové výši do 1.499,- Kč a platbě předem je poštovné 150,- Kč.

U objednávek v celkové výši do 1.499,- Kč a platbě dobírkou je poštovné 185,- Kč.

 

Informace pro Slovenské zákazníky.

Slovenským zákazníkům doporučujeme zvolit jako nejlevnější variantu Zaslání balíku na výdejní místo Zásielkovňa.SK (po celém Slovensku jich je přes 180). Ceny jsou stejné, jako pro české zákazníky Zásilkovna.CZ (viz výše).

Pokud trváte na doručení balíku kurýrem, zvolte prosím možnost "Doprava na SLOVENSKO". V tomto případě pošleme balík buď přepravní společností GLS.

Doprava na Slovensko - kurýr GLS

U objednávek v celkové výši nad 1.500,- Kč a platbě předem je poštovné ZDARMA.

U objednávek v celkové výši nad 1.500,- Kč a platbě dobírkou je poštovné 90,- Kč.

U objednávek v celkové výši do 1.499,- Kč a platbě předem je poštovné 220,- Kč.

U objednávek v celkové výši do 1.499,- Kč a platbě dobírkou je poštovné 280,- Kč.

Pokud zvolíte platbu dobírkou, přepočteme Koruny dle aktuálního kurzu na Eura a zaplatíte kurýrovi nebo na pobočce Zásilkovny normálně v Eurech, jak jste zvyklí.

 

Jaké jsou dodací lhůty?

Veškeré zboží máme skladem. Zásilky odesíláme nejpozději následující den po obdržení objednávky. O odeslání balíku budete informováni emailem, dostanete také číslo zásilky (tracking), abyste mohli sledovat na webu dopravce, kde se aktuálně zásilka nachází.

 

Kdo je výrobce parfémů Milton-Lloyd?

Společnost Milton-Lloyd je londýnský výrobce a největší vývozce parfémů. Společnost byla založená v roce 1975 a v dnešních dnech vyváží své parfémy do celého světa. V České Republice jsou originální parfémy Milton-Lloyd dostupné na webu: www.parfemyzlondyna.cz. Další informace o výrobci naleznete zde.

 

Proč jsou naše ceny parfémů tak nízké?

Existují celkem tři důvody, proč jsou naše parfémy tak levné. PARFEMYzLONDYNA.CZ prodávají parfémy a vůně, které vyrábí společnost Milton-Lloyd. Jelikož odebíráme parfémy přímo od výrobce, bez překupníků, můžeme nabídnout stejnou cenu jako výrobce v Anglii. Všechny výrobky jsou originální a vyrobeny v Anglii. Naše ceny odrážejí politiku Milton-Lloyd „BEZ REKLAMY“, což znamená, že platíte pouze za parfém či vůni. Nedotujete v ceně náklady na reklamu, propagaci a uvádění parfému na trh, jako u jiných výrobců. Společnost Milton-Lloyd byla založena před více než 35 lety a zákaznickou základnu si vybudovala díky ústnímu doporučení zákazníků. Zákazník je spokojen s prémiovou a dlouhotrvající vůní za super cenu a doporučuje výrobky svým známým. Díky této marketingové strategii nabízíme vysoce kvalitní parfémy a vůně za bezkonkurenční ceny. Posledním důvodem je to, že výrobce neutrácí zbytečně peníze za balení parfému (lahvičku a krabičku). To co voní, je uvnitř lahvičky – obal nevoní. Lahvičku s parfémem 99% zákazníků nikdy nikde neprezentuje, použijete parfém před odchodem z domu a balení vidíte jen vy a vaši nejbližší. Další informace o tom, jakou strategii razíme jak my, tak výrobce naleznete zde.

 

Voní parfémy od Milton-Lloyd podobně, jako jiné známé parfémy?

Ano. Vůně a parfémy od Milton-Lloyd voní velice podobně, jako parfémy nejznámějších světových značek. Například: Jean Paul Gaultier, Gucci, Lacoste, Hugo Boss, Calvin Klein, Narciso Rodriguez, Paco Rabanne, Lancôme, Marc Jacobs, Joop!, Ralph Lauren, DKNY, Miyake, Kenzo, Viktor & Rolf, Giorgio Beverly Hills a další. Seznamte se s naším Smell-a-like-listem, kde přehledně uvidíte srovnání parfémů od Milton Lloyd s jinými parfémy světových značek.

 

Jak dlouho parfémy vydrží?

Kvalitní parfémy a vůně mohou bez problémů vydržet až pět let, pokud jsou správně skladovány. Ideální podmínky skladování jsou ve tmě, při pokojové teplotě. Nový parfém vydrží neotevřený klidně po dobu až pěti let. Při otevření parfému se snižuje životnost vůně, ale pokud je parfém správně skladován, není to o mnoho.

 

Kam si mám parfém správně aplikovat?

Kvalitní parfémy stačí aplikovat opravdu v malém množství. Nejčastěji se doporučeje parfém nanášet na vlasy, krk, zápěstí, loketní jamku a další místa. Protože obrázek je lepší než tisíc slov, podívejte se na obrázek, kde uvidíte všechna doporučená místa.

 

Jak se parfémy dělí podle kvality? Co znamenají jednotlivé zkratky?

Parfémy se dle kvality dělí do několika skupin. Každý parfém obsahuje určitý podíl vonné složky, čím vyšší tento podíl je, tím je parfém kvalitnější, to znamená, že intenzivněji a hlavně déle voní. Zbytek je poté koncentrovaný líh. Pravé parfémy s nejvyšším podílem vonné složky jsou opravdu exkluzivní zboží a prodávají se za desetitisíce až statisíce korun. Nejsou také vhodné k dennímu použití, jelikož vůně pravých parfémů jsou často velmi intenzivní. To co se obecně považuje za dostupný parfém vhodný k dennímu použití je parfémová voda (EdP, PdT), či toaletní voda (EdT).

Parfém je vůbec nejintenzivnější vůně, která je na trhu k dispozici. Podíl vonných látek je 15–40 %. Nanáší se maximálně dvakrát denně po kapkách na klasická místa (za ucho, do loketního důlku, podkolenní jamky atd.).

PdT (Parfum de Toilette) neboli EdP (Eau de Parfum), česky též parfémová voda (toaletní parfém). Podíl vonných látek je 12–15 %. Nanáší se 2-3 krát denně na stejná místa jako parfém (za ucho, do loketního důlku, podkolenní jamky atd.).

EdT (Eau de Toilette), česky též toaletní voda. Podíl vonných látek je 6–12 %. Nanáší se 2-3 krát denně, lze aplikovat jak na tělo, tak na oděv.

EdC (Eau de Cologne), česky též kolínská voda. Podíl vonných látek je 4–6 %. Nanáší se 3-4 krát denně, lze aplikovat jak na tělo, tak na oděv.

EdS (Eau de Solide), Deodoranty, Body spray. Podíl vonných látek pod 4%. Lze aplikovat téměř neomezeně a kdekoliv.

 

Jak se orientovat ve složení parfému? Co znamená hlava, srdce a základ?

Každý parfém se skládá ze 3 částí, dle toho, jak se která vůně uvolňuje.

Hlava (vysoké tóny, top tóny) je první vůně, kterou po aplikaci ucítíte. Právě hlava parfému tvoří první dojem, a proto je na ni kladen velký důraz. Doba trvání hlavy se pohybuje okolo 15 minut, ale může to být také pouhých pár sekund.

Srdce (střední tóny, middle) začínají naplno vynikat po odeznění hlavy. Voní několik hodin (2–3 hodiny).

Základ (nízké tóny, Dry down), jsou vůně v parfému, které se uvolňují velmi pozvolna. Doba trvání bývá několik hodin (3–6 hodiny), avšak nejsou výjimkou parfémy působící i desítky hodin.

Naše kvalitní parfémy jsou sestaveny tak, aby ve všech fázích rozvíjení vůně byl zajištěn harmonický a stálý průběh.

 

Jak se orientovat v druzích vůní?

Parfémy se podle vůně dělí do několika základních skupin, které se mezi sebou mohou kombinovat. Velmi podrobný přehled jednotlivých druhů vůní naleznete ZDE.

 

Jsou Simple produkty testovány na zvířatech?

Produkty Simple jsou nejen laskavé k pokožce ale i ke zvířatům. Žádné produkty Simple nejsou testovány na zvířatech. Společnost Simple věří, že produkty, které jsou pro člověka bezpečné, lze vyvíjet za použití jiných než zvířecích přístupů.

 

Obsahují Simple produkty přísady živočišného původu?

Velmi malý počet produktů Simple v současné době obsahuje včelí vosk. Všechny budoucí produkty Simple jsou navrženy s ohledem na veganské spotřebitele a přísady pocházející ze zvířat nebudou použity.

 

Odkud pochází palmový olej?

Unilever se zavázal získávat všechny zemědělské suroviny udržitelným způsobem.

 

Obsahují Simple produkty lanolin?

Simple produkty neobsahují lanolin nebo deriváty lanolinu.

 

Obsahují Simple produkty parabeny?

Většina produktů Simple neobsahuje žádné parabeny. Nejaktuálnější informace naleznete ve složení ingrediencí na obalu daného produktu.

 

Jsou Simple produkty bezpečné v těhotenství?

Během těhotenství se Simple produkty doporučují. Když jste těhotná, vaše pokožka je citlivější a váš čich může být silnější, takže hledejte produkty bez umělých parfemací nebo agresivních chemikálií.

 

Obsahují Simple produkty alkohol?

V Simple produktech péče o pleť se nepoužívá alkohol.

 

Které Simple produkty obsahují mýdlo?

Žádné Simple produkty péče o pleť neobsahují mýdlo.

 

Můžete doporučit nějakého dalšího prodejce vyjímečných parfémů, jako jsou ty vaše?

Doporučujeme například tyto prodejce a značky:

Perfumer s.r.o. - Společnost zaměřená na internetový prodej parfémů značek Dominico de Cayo a Cayo Guillermo.

Krasa-online.cz - Internetový obchod zaměřený na prodej kvalitních, těžko dostupných světoznámých parfémů.

Gradkm.cz - maloobchod s exkluzívní kosmetikou a prodejem arabských parfémů.

 

Kde inzerujeme a s kým spolupracujeme?

KrasaOnline.cz - vše kolem krásy... rady, tipy, diskuze.

DarkyTrefne.cz - skvělé tipy na dárky.


Právě jste vložili do košíku