Objevte prémiovou vůni Bondage Hommes od Milton-Lloyd, která se stala dalším bestsellerem v kolekci Bondage. Tato vysoce ceněná pánská toaletní voda kombinuje jemné aromatické tóny absintu a máty, které jsou osvěženy pikantním kardamonem v šumivých vrcholech vůně.
Výjimečná vůně pro výjimečné muže:
Aromatický začátek: Vrchní tóny absintu a máty přinášejí jemnou a osvěžující vůni, zatímco pikantní kardamon dodává vůni jiskru.
Komplexní srdce: Levandule, tonka boby a cedr tvoří směsné srdce, které udržuje parfém svěží a aromatický.
Bohatý základ: Základní tóny teplého santalového dřeva a sladké vanilky dodávají vůni hloubku a dlouhotrvající intenzitu.
Proč si vybrat Bondage Hommes?
Prémiová kvalita: Vůně, která se stala bestsellerem díky své jedinečné kompozici a vysoké kvalitě.
Dlouhotrvající efekt: Houževnatý základ santalového dřeva a vanilky zaručuje, že vůně vydrží po celý den.
Oblíbená mezi muži: Jedna z nejprodávanějších a nejoblíbenějších vůní od londýnského výrobce, která zaujme každého.
Zažijte luxus a sofistikovanost s Bondage Hommes od Milton-Lloyd. Přidejte tuto prémiovou pánskou toaletní vodu do své kolekce a nechte se unést její jedinečnou kombinací svěžesti a elegance. Bondage Hommes je vůně pro muže, kteří chtějí být nezapomenutelní.
Stejná vůně, nové balení! Výrobce Milton-Lloyd přistoupil k rebrandingu parfémových flakónů a krabiček. Jednotný vzhled pomůže v orientaci, tak se změny nebojte 😉.
Dle nezávislého webu Smell-A-Likes.com, který porovnává jednotlivé vůně parfémů, voní parfém Bondage Hommes jako parfémLe Male od Jean Paul Gaultier.
Neznáte vůni Bondage Hommes a chcete ji nejdříve vyzkoušet, abyste zjistili, jestli je pro vás ta pravá? U nás to není problém. Objednejte si 1 ml vzorek této vůně (odstřik) za symbolickou cenu (viz velikost výše).
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5Počet hvězdiček je 5 z 5
KladyNaprosto úžasná vůně, která dlouho vydrží. Používám ji roky a mám na ni jen a jen kladné reakce a to jak od žen, tak od můžů. Rozhodně doporučuji. více
KladyNaprosto úžasná vůně, která dlouho vydrží. Používám ji roky a mám na ni jen a jen kladné reakce a to jak od žen, tak od můžů. Rozhodně doporučuji.
V e-shopu ParfemyZLondyna.cz, IČ:03091856, používáme základní, technické cookies k zajištění fungování e-shopu. Bez nich to nejde :).
S vaším souhlasem pak využíváme další cookies, které nám pomáhají v poskytování kvalitních služeb zákazníkům, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti e-shopu. Klikněte na "Souhlasím", děkujeme. ❤️